Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Closed
bn: বন্ধ

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
