Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Closed
bo: ཁ་བརྒྱབ་ཟིན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Collapse
bo: ཚུར་བསྡུ

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད

en: Weight for row @number
bo: ཕྲེང་@number་ཡི་ལྗིད་ཚད
