Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Closed
bs: Zatvoreno

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Title: @title
bs: Naslov: @title
