Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Closed
ca: Tancat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Open
ca: Obert

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Title text
ca: Text del títol

en: Collapse all
ca: Reduir tot

en: Title: @title
ca: Títol: @title

en: Collapse
ca: Col·lapsa

en: all languages
ca: totes les llengües

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Weight for row @number
ca: Pes de la fila @number

en: @name field is required.
ca: El camp @name és obligatori.

en: Media type
ca: Tipus de mèdia

en: Edit all
ca: Edita tot

en: Zero items selected
ca: S'han seleccionat zero elements
