Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Closed
cs: Zavřená

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Open
cs: Otevřené

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Title text
cs: Text názvu

en: Collapse all
cs: Sbalit vše

en: Title: @title
cs: Nadpis: @title

en: Collapse
cs: Sbalit

en: all languages
cs: všechny jazyky

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: Weight for row @number
cs: Váha pro řádek @number

en: @name field is required.
cs: Pole @name je povinné.

en: Edit all
cs: Upravit vše
