Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Closed
cy: Ar gau

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Open
cy: Ar agor

en: Title: @title
cy: Pennawd: @title
