Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Closed
da: Lukket

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Open
da: Åben

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Title text
da: Titeltekst

en: Title: @title
da: Titel: @title

en: Collapse
da: Klap sammen

en: all languages
da: alle sprog

en: Weight for @title
da: Vægt af @title

en: Weight for row @number
da: Vægt af række @number

en: @name field is required.
da: Feltet @name er påkrævet.

en: Media type
da: Medie type
