Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Closed
dz: ཁ་བསྡམས་ནུག

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།
