Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Closed
et: Suletud

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Open
et: Avatud

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Title text
et: Pealkirja tekst

en: Title: @title
et: Pealkiri: @title

en: Collapse
et: Lükka kokku

en: all languages
et: kõik keeled

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Weight for row @number
et: Rea @number kaal

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik

en: Media type
et: Meedia tüüp

en: Zero items selected
et: Ühtegi elementi pole valitud

en: All @count items selected
et: Kõik @count elementi on valitud

en: Select all media
et: Vali kõik meedia elemendid
