Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Closed
eu: Itxita

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Open
eu: Ireki

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Title text
eu: Izenburuaren testua

en: Title: @title
eu: Izenburua: @title

en: Collapse
eu: Tolestu

en: all languages
eu: hizkuntz guztiak
