Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Closed
fi: Suljettu

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Open
fi: Avoin

en: Rename
fi: Nimeä uudelleen

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Title text
fi: Otsikkoteksti

en: Collapse all
fi: Pienennä kaikki

en: Title: @title
fi: Otsikko: @title

en: Collapse
fi: Pienennä

en: all languages
fi: kaikki kielet

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: Weight for row @number
fi: Paino riville @number

en: @name field is required.
fi: @name kenttä on pakollinen.

en: Media type
fi: Median tyyppi

en: Add @title
fi: Lisää @title

en: Zero items selected
fi: Ei valittuja kohteita

en: All @count items selected
fi: Kaikki @count kohdetta on valittu

en: Select all media
fi: Valitse kaikki mediakohteet
