Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Weight
fil: Timbang
