Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Closed
gu: બંધ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: all languages
gu: બધી ભાષાઓ
