Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Closed
he: סגור

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Open
he: פתוח

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Title text
he: מלל הכותרת

en: Collapse all
he: כיווץ הכל

en: Title: @title
he: כותרת: @title

en: Collapse
he: כיווץ

en: all languages
he: כל השפות

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Weight for row @number
he: משקל עבור שורה @number

en: @name field is required.
he: השדה @name הוא שדה חובה.

en: You are not allowed to edit this @title.
he: אין לך הרשאה לערוך את @title.

en: You have unsaved changes on this @title item.
he: יש שינויים שלא נשמרו עבור הפריט @title.
