Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Closed
hi: बंद

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Weight
hi: मान

en: Open
hi: खुला

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित

en: Title: @title
hi: शीर्षक: @title

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन

en: Weight for row @number
hi: @number पंक्ति के लिए वजन
