Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Open
hr: Otvoreno

en: Collapse
hr: Sažmi

en: Weight for @title
hr: Težina za @title

en: Weight for row @number
hr: Težina za red @number
