Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (35 entries)

en: Closed
hu: Lezárt

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Open
hu: Nyitott

en: Rename
hu: Átnevezés

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Title text
hu: Cím szövege

en: Collapse all
hu: Mind összecsukása

en: Title: @title
hu: Cím: @title

en: Collapse
hu: Összecsuk

en: all languages
hu: minden nyelv

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Weight for row @number
hu: @number. sor súlya

en: @name field is required.
hu: @name mező szükséges.

en: Media type
hu: Médiatípus

en: Form display mode
hu: Űrlap megjelenítésmód

en: Plural title: @title_plural
hu: Többes számú cím: @title_plural

en: Form display mode: @form_display_mode
hu: Űrlap megjelenítésmód: @form_display_mode

en: You are not allowed to edit this @title.
hu: @title szerkesztéséhez nincs jogosultság.

en: Add @title
hu: @title hozzáadása

en: No widget available for: %label.
hu: Nincs elérhető felületi elem ehhez: %label.

en: You have unsaved changes on this @title item.
hu: Nem mentett változások vannak @title elemben.

en: Edit all
hu: Összes szerkesztése

en: Enable widget features
hu: Felületi elem lehetőségek engedélyezése

en: Features: @features
hu: Lehetőségek: @features

en: Zero items selected
hu: Nulla kiválasztott elem

en: All @count items selected
hu: Az összes, @count elem kiválasztva

en: Select all media
hu: Összes média kiválasztása

en: Update widget
hu: Frissítési felületi elem

en: Opening media library.
hu: Médiakönyvtár megnyitása.

en: Adding selection.
hu: Kiválasztás hozzáadása.
