Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Closed
hy: Փակված

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Open
hy: Բաց

en: Collapse all
hy: Փակել բոլորը

en: Collapse
hy: Փակել

en: all languages
hy: բոլոր լեզուները

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը

en: Weight for row @number
hy: Տողի քաշը @number

en: Add @title
hy: Ավելացնել @title

en: Edit all
hy: Խմբագրել բոլորը

en: All @count items selected
hy: Բոլոր @count տարր ընտրված են
