Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Closed
id: Ditutup

en: Cancel
id: Batal

en: Remove
id: Hapus

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Weight
id: Bobot

en: Open
id: Buka

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: Title text
id: Judul teks

en: Collapse
id: Kempiskan

en: all languages
id: seluruh bahasa

en: Weight for @title
id: Bobot @title

en: Weight for row @number
id: Bobot dari @number row

en: @name field is required.
id: @name field dibutuhkan.

en: Media type
id: Jenis media

en: Zero items selected
id: Tidak ada yang dipilih

en: All @count items selected
id: Semua @count dipilih
