Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Closed
is: Lokuð

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Open
is: Opna

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Title: @title
is: Titill: @title

en: all languages
is: öll tungumál

en: Media type
is: Tegund margmiðlunarefnis

en: Select all media
is: Velja allt margmiðlunarefni

en: Opening media library.
is: Opna margmiðlunarsafnið.
