Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Closed
it: Chiuso

en: Cancel
it: Annulla

en: Remove
it: Elimina

en: Yes
it: Sì

en: Edit
it: Modifica

en: Weight
it: Peso

en: Open
it: Aperto

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: Title text
it: Testo per il titolo

en: Collapse all
it: Raggruppa tutto

en: Title: @title
it: Titolo: @title

en: Collapse
it: Raggruppa

en: all languages
it: tutte le lingue

en: Weight for @title
it: Peso per @title

en: Weight for row @number
it: Peso per la riga @number

en: @name field is required.
it: Il campo @name è obbligatorio.
