Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (27 entries)

en: Closed
ja: クローズド

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Remove
ja: 削除

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: Open
ja: オープン

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Title text
ja: タイトルテキスト

en: Collapse all
ja: すべて折りたたむ

en: Title: @title
ja: タイトル: @title

en: Collapse
ja: 折りたたむ

en: all languages
ja: 全ての言語

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト

en: Weight for row @number
ja: 行 @row のウェイト

en: @name field is required.
ja: @name フィールドは必須項目です。

en: Media type
ja: メディアタイプ

en: Form display mode
ja: フォームディスプレイモード

en: Plural title: @title_plural
ja: 複数形タイトル: @title_plural

en: Form display mode: @form_display_mode
ja: フォームディスプレイモード: @form_display_mode

en: No widget available for: %label.
ja: 利用できるウィジェットがありません: %label

en: Zero items selected
ja: アイテムが選択されていません

en: All @count items selected
ja: すべてのアイテム（@count 個）が選択されています

en: Select all media
ja: すべてのメディアを選択

en: Update widget
ja: ウィジェットを更新

en: Opening media library.
ja: メディアライブラリーを開いています。
