Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Closed
jv: Ditutup

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Open
jv: Dibuka

en: Title: @title
jv: Judhul: @title

en: Collapse
jv: Nyusut

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title

en: Weight for row @number
jv: Bobot kanggo baris @number
