Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Closed
ka: დახურულია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Open
ka: ღია
