Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Closed
kk: Жабық

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы
