Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Open
km: បើក

en: Collapse
km: វេញ

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title

en: Weight for row @number
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់​ជួរដេក @number
