Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Closed
kn: ಮುಚ್ಚಲಾಗಿದೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Open
kn: ತೆರೆ

en: Rename
kn: ಹೆಸರನ್ನು ಬದಲಾಯಿಸು

en: Collapse
kn: ಕುಸಿಯು/ಕುಗ್ಗಿಸು
