Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Closed
ku: داخراوە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Open
ku: کراوە

en: Title: @title
ku: ناونیشان: ‌@title

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
