Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Closed
lv: Slēgts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Open
lv: Atvērts

en: Rename
lv: pārsaukt

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Title text
lv: Virsraksta teksts

en: Title: @title
lv: Virsraksts: @title

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: Weight for row @number
lv: Rindas svars @number

en: @name field is required.
lv: Lauks "@name" ir obligāts.

en: All @count items selected
lv: Izvēlēti visi @count vienumi
