Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Closed
ml: അടച്ചു

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Open
ml: തുറക്കുക
