Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Closed
mn: Хаалттай

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин
