Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Closed
mr: बंद

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित
