Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Closed
my: ပိတ်ပါ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။
