Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Open
ne: खोल्नुहोस्
