Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (31 entries)

en: Closed
nl: Gesloten

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Rename
nl: Naam wijzigen

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Title text
nl: Titeltekst

en: Collapse all
nl: Alles inklappen

en: Title: @title
nl: Titel: @title

en: Collapse
nl: Inklappen

en: all languages
nl: alle talen

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Weight for row @number
nl: Gewicht voor regel @number

en: @name field is required.
nl: @name is een verplicht veld.

en: Media type
nl: Mediatype

en: Form display mode
nl: Formulier-weergavemodus

en: Plural title: @title_plural
nl: Titel meervoud: @title_plural

en: Form display mode: @form_display_mode
nl: Formulier-weergavemodus: @form_display_mode

en: You are not allowed to edit this @title.
nl: U heeft geen rechten om @title te bewerken.

en: Add @title
nl: @title toevoegen

en: No widget available for: %label.
nl: Geen widget beschikbaar voor: %label

en: You have unsaved changes on this @title item.
nl: Er zijn niet-opgeslagen wijzigingen op dit @title item.

en: Edit all
nl: Alles bewerken

en: Zero items selected
nl: Geen items geselecteerd

en: All @count items selected
nl: Alle @count items geselecteerd

en: Select all media
nl: Selecteer alle media

en: Opening media library.
nl: Media-library openen.

en: Adding selection.
nl: Selectie toevoegen.
