Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Closed
oc: Tampat

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Open
oc: Dobèrt

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Title text
oc: Tèxte del títol

en: Title: @title
oc: Títol : @title

en: Collapse
oc: Collapsa

en: Weight for @title
oc: Pes de @title

en: Weight for row @number
oc: Pes de la fila @number
