Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Closed
os: Æхгæд

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Open
os: Конд у
