Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (34 entries)

en: Closed
pl: Zamknięte

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Open
pl: Otwarte

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Title text
pl: Tekst tytułu

en: Collapse all
pl: Zamknij wszystkie

en: Title: @title
pl: Tytuł: @title

en: Collapse
pl: Zwiń

en: all languages
pl: wszystkie języki

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Weight for row @number
pl: Waga wiersza @number

en: @name field is required.
pl: Pole @name jest wymagane.

en: Media type
pl: Typ mediów

en: Form display mode
pl: Tryb wyświetlania formularza

en: Plural title: @title_plural
pl: Tytuł w liczbie mnogiej: @title_plural

en: Form display mode: @form_display_mode
pl: Tryb wyświetlania formularza:  @form_display_mode

en: You are not allowed to edit this @title.
pl: Nie możesz edytować @title.

en: Add @title
pl: Dodaj @title

en: No widget available for: %label.
pl: Brak wtyczki dla: %label.

en: You have unsaved changes on this @title item.
pl: W elemencie @title są niezapisane zmiany.

en: Edit all
pl: Edytuj wszystkie

en: Enable widget features
pl: Włącz funkcje kontrolki

en: Features: @features
pl: Funkcje: @features

en: Zero items selected
pl: Nie wybrano żadnego elementu

en: All @count items selected
pl: Wybrano wszystkie elementy (@count)

en: Select all media
pl: Wybierz wszystkie media

en: Update widget
pl: Aktualizuj kontrolkę

en: Opening media library.
pl: Otwieranie biblioteki mediów
