Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Collapse
ps: غونډول

en: all languages
ps: ټولې ژبې
