Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Closed
sk: Uzavreté

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Open
sk: Otvorené

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Title: @title
sk: Nadpis: @title

en: Collapse
sk: Zbaliť

en: all languages
sk: všetky jazyky

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Weight for row @number
sk: Váha riadku @number

en: @name field is required.
sk: Pole @name je požadované.
