Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Closed
sl: Zaprto

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Open
sl: Odprto
