Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Closed
sq: I mbyllur

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
