Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title

en: @name field is required.
sr: @name поље је потребно попунити.
