Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Closed
sv: Stängd

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Open
sv: Öppen

en: Rename
sv: Byt namn

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Title text
sv: Text för titel

en: Collapse all
sv: Fäll in alla

en: Title: @title
sv: Titel: @title

en: Collapse
sv: Fäll in

en: all languages
sv: alla språk

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: Weight for row @number
sv: Vikt för rad @number

en: @name field is required.
sv: Fält @name är obligatoriskt.

en: Media type
sv: Mediatyp

en: Form display mode
sv: Visningsläge för förmulär

en: Edit all
sv: Redigera alla

en: Zero items selected
sv: Inga objekt har valts

en: All @count items selected
sv: Alla @count objekt har valts

en: Select all media
sv: Välj alla media

en: Opening media library.
sv: Öppnar mediebibliotek.
