Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Closed
ta: மூடப்பட்டது

en: Cancel
ta: விலகு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Open
ta: திற

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: Title text
ta: தலைப்பு உரை

en: all languages
ta: அனைத்து மொழிகளிலும்

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை

en: Weight for row @number
ta: வரிசை @number-யின் எடை
