Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Closed
te: మూసి వెయ్యబడినది

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Open
te: తెరువు

en: Rename
te: పేరుమార్చు

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: Title: @title
te: శీర్షిక: @title
