Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Closed
th: ปิด

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Open
th: เปิด

en: Title text
th: หัวข้อ

en: Collapse
th: การรวมคอลัมน์

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title

en: Weight for row @number
th: น้ำหนักของแถวที่ @number

en: @name field is required.
th: @name ยังไม่ทำรายการนี้
