Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Closed
tr: Kapalı

en: Cancel
tr: İptal

en: Remove
tr: Kaldır

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Open
tr: Açık

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Title text
tr: Başlık metni

en: Title: @title
tr: Başlık: @title

en: Collapse
tr: Daralt

en: all languages
tr: tüm diller

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık

en: Weight for row @number
tr: Satır @number için ağırlık

en: @name field is required.
tr: @name alanı zorunludur.

en: Media type
tr: Medya tipi
