Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Closed
uk: Закрито

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Open
uk: Відкрито

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Title text
uk: Текст заголовку

en: Collapse all
uk: Згорнути всі

en: Title: @title
uk: Заголовок: @title

en: Collapse
uk: Згорнути

en: all languages
uk: всі мови

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Weight for row @number
uk: Вага рядку @number

en: @name field is required.
uk: Поле @name є обов'язковим.

en: Media type
uk: Тип носія

en: Add @title
uk: Додайте @title

en: Zero items selected
uk: Не вибрано жодної позиції

en: All @count items selected
uk: Всі @count позицій вибрано

en: Select all media
uk: Вибрати всі медіа

en: Update widget
uk: Оновити віджет

en: Opening media library.
uk: Відкриття медіатеки

en: Adding selection.
uk: Додавання вибраного.
