Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Closed
ur: بند کردیا گیا

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: Weight
ur: وزن

en: Open
ur: کھلا
